Starowiejska 16 Gdynia
bioswiat@bioswiat.eu
795 15 26 33
 

O nas

Bio Świat to miejsce wyjątkowe – to sklep stacjonarny w którym można znaleźć zdrową, wyselekcjonowaną, wysokiej jakości w 100% naturalną żywność, dzięki czemu można sobie zapewnić zdrowie i doskonałe samopoczucie.

Produkty w naszym sklepie pochodzą z rolnictwa ekologicznego, pozbawione są substancji genetycznie modyfikowanych, chemicznych środków poprawiających walory smakowe, a także sztucznych konserwantów przedłużających trwałość produktów.

Naszym celem jest promowanie ekologicznego stylu życia, naturalnego odżywiania zgodnie z prawami natury, która jest tak zaprojektowana, by dawała człowiekowi to czego potrzebuje do życia, zdrowia i szczęścia.

Oferujemy żywność ekologiczną, dietetyczną, naturalną, a przede wszystkim nie przetworzoną i nie rafinowaną, taką która nie jest szkodliwa dla organizmu człowieka.
Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy chcą zadbać o swoje i swoich najbliższych zdrowie, którym nie jest obojętne w jaki sposób się odżywiają oraz poszukują optymalnych diet, egzotycznych smaków, tak aby przygotować zdrowe i smaczne posiłki.

Nasi dostawcy to rolnicy ekologicznych gospodarstw i sadów, którzy bezpośrednio dostarczają nam świeże warzywa i owoce. Nasze jabłka czy truskawki są słodkie i pachnące, pomidory czerwone z naturalnym aromatem dzięki promieniom słońca. Również pieczywo na naturalnym zakwasie, produkty zbożowe oraz nabiał nabywamy u polskich, certyfikowanych i zaufanych producentów, którzy znajdują się w bliskich nam rejonach. Jajka ekologiczne sprzedajemy wyłącznie z kategorią „0”, która świadczy o tym, że kury są karmione paszą ekologiczną oraz przebywają na zielonej trawie, a kolor żółtka nie jest pomarańczowy od barwników, lecz słoneczny od ekologicznych zbóż.

Propagujemy zdrowy styl życia i odżywiania, naszym klientom chętnie służymy pomocą, ale również od nich czerpiemy inspirację do ciągłego rozwijania się i poszerzania swojej oferty. W naszym sklepie stacjonarnym stwarzamy atmosferę, która pozwala na wymianę informacji z naszymi klientami, gdzie stają się oni naszymi dobrymi znajomymi, a nawet przyjaciółmi.

Nasi pracownicy to zgrany zespół młodych, sumiennych i pracowitych ludzi, dzięki czemu prowadzenie sklepu stacjonarnego i internetowego w branży ekologicznej stało się ich pasją i wyzwaniem na całe życie.

Stawiamy na najwyższą jakość. Jesteśmy otwarci na pochwały, krytykę i wszelkie sugestie tak, aby nasi klienci byli zadowoleni z dokonywanych zakupów, ponieważ są dla nas najważniejsi.

Zapraszamy do zakupów
Zespół Bio Świat